• Yeni Kız
Etiket Yazıcı Makinesi A4 Boyutu Taşınabilir Termal Yazıcı ile Android App Cep Telefonundan Belgeleri Yazdırabilirsiniz (Renk:

Etiket Yazıcı Makinesi A4 Boyutu Taşınabilir Termal Yazıcı ile Android App Cep Telefonundan Belgeleri Yazdırabilirsiniz (Renk:

₺ 1571.76

●Zarif : zarif görünüm, pürüzsüz çizgiler. ● Geniş kullanım alanı : ticari markaları, işaretleri, grafikleri, tarih kodlayıcıları, etiketleri vb.Yazdırmak için kullanılabilir., alçıpan, ahşap üzerine sunta, taş, hafif çelik, boru, metal, plastik, alüminyum folyo, kablo, kağıt, karton, zarf, kağıt torba vb. , Cam, deri ve diğer malzemeler.Metin, evler, mağazalar, depolar ve ekspres teslimat için çok uygun olan kolayca özelleştirilebilir. ●Çabuk kuruyan mürekkep kartuşları, kurulumu kolay : bu el tipi mürekkep püskürtmeli yazıcı sorunsuz yazdırır, mürekkep mürekkep çıkışını engellemez, mürekkep püskürtmeli çabuk kurur ve güçlü yapışma özelliğine sahiptir. ●Taşıması kolay : Bu taşınabilir mürekkep püskürtmeli yazıcı ergonomik tasarımı benimser, kullanımı rahattır ve taşınabilir baskı için çok uygun olan taşıması kolaydır. ●Cevap Eğer satın alma işlemi sırasında bir sorunla karşılaşırsanız, herhangi bir zamanda posta ve QEasy ile kağıt yapısı kurmak, kullanımı kolay bizimle iletişime geçebilirsiniz hızlı;yüksek baskı hızı 80 mm / s'e kadar;Destek çoklu dil baskı, dünya çapında kullanım için uygun;Destek Windows, Linux, Android ve İOS sistem baskı;Düşük güç tüketimi, hiçbir şerit ve kartuşları, Android uygulaması WİFİWith low Support usb, Bluetooth, kullanımı, Cellphon belgeleri, fotoğrafları, e-Posta yazdırabilirsiniz.

Ürün parametreleri

İlgili ürünler