• Yeni Kız
TrackmateGPS HİDRO LTE 4G İzleyici.Su geçirmez, Araçlar, Motosikletler, Sapanlar. Kablolu, vb. ateşleme öldürme rölesi içerir.

TrackmateGPS HİDRO LTE 4G İzleyici.Su geçirmez, Araçlar, Motosikletler, Sapanlar. Kablolu, vb. ateşleme öldürme rölesi içerir.

₺ 194.97

SÜPER HASSAS İZLEME VE AYRINTILI RAPORLAR : Dahili GPS ve GSM antenlerini kullanarak aracınızın veya cihazınızın konumunun ve rotalarının en güncel takibini alın.Yeni sürücüler, izleme için mükemmel, gençler, çalışanlar, teslimat, ve anti-hırsızlık amaçlar.KOLAYCA GİZLENEBİLİR : 4. 16x2.25x0.86 inç,3.7 oz.ÜLKE çapında UYUMLULUK : AT & T ve T-mobile servisi ile mükemmel hizmeti garanti edebiliriz.Etkinleştirme ve yükleme bilgileri için web sitemize bakın.Trackmate GPS, aşağıdakiler için en uygun izlemeyi sağlar vehicles.It hem küçük hem de büyük şirketlerin araçlarını izlemeleri için etkili bir araç ve yeni sürücülerin ebeveynleri için pratik bir araç.Haritadaki otomatik yenileme ile araçların gerçek zamanlı olarak hareket ettiğini görebilirsiniz.Golf arabaları, çöp kutuları, şamandıralar, jeneratörler ve bisikletlerin yanı sıra kiralama şirketleri için de idealdir.Pil 4 Mevcut İzleme süresi 6 Saat Sağlar, (PREMİUM ve PLATİN Planları) 8, HASSAS TRACKİNGVehicle Bakım Kayıtları, Planlama ve Yönlendirme - Hızlı, Hareketsizlik ve Elektrik Kesintisi Uyarıları Geo-İzleme Gidiş Geliş için Çit Uyarılar Canlı 4 G LTE BAŞLIĞI : B1/82/83/84/85/B 12/B 13/828/866 br> GPS Çipi : MTK yüksek hassasiyet çip Standart Kablolama +0.3 – +36v/1.5 Aİnternal Geri ÖZELLİKLER : İletişim Sistemi : 4 G / LTE Cep Frekansı : DETAYLI RAPORLAR (KORUYUCU ve KORUYUCU+ Hariç Planları) – Aksesuar Etkinliği Harita üzerinde Görüntülenebilir ve KORUYUCU Planı (Yedi gün TARİHİN devletler arası Yakıt Vergi TAM YIL için Raporlar İsteğe bağlı IFTA Raporlar basılabilir) Dakika Trafik Koşulları için : Yazdırma, e-Posta ve İndirme Raporlar Hizmet Sorunları İsteğe bağlı PTO Raporlama Çevrimiçi İOS ve Android Uyumlu Uygulaması, KULLANICI DOSTU bir PLATFORM, Mobil İzleme/Hesap Başına Sınırsız Kullanıcı ve Araçların Serbest Cep Telefonları Birden çok e-Posta Adresleri için Uyarıları Göndermek sorun Giderme için Farklı Dalları ya da Araç Tipleri Uzaktan Yönetim için Gruplar Oluşturun-Filo Operators Our ürünleri için Mevcut olan Test Cihazları ve Özel Planları izleme ücretleri güncel olarak bir ömür boyu garanti taşır.Garanti, gerekirse cihazın, antenlerin ve kabloların ücretsiz değiştirilmesiyle birlikte donanım hatalarını içerir.Kayıtlı olmayan cihazlar, doğrulanmış satın alma tarihinden itibaren bir yıllık sınırlı garantiye sahiptir.

Ürün parametreleri

İlgili ürünler