• Yeni Kız
WEİFAN CAİ-Çamaşır Sepeti Sepet, Depolama Kutusu, Çamaşır Sepeti, Şık Mat Sepet Giysi Oyuncak Saklama Kutusu (Renk: Bej)

WEİFAN CAİ-Çamaşır Sepeti Sepet, Depolama Kutusu, Çamaşır Sepeti, Şık Mat Sepet Giysi Oyuncak Saklama Kutusu (Renk: Bej)

₺ 615.30

●Benzersiz çamaşır sepeti, odanın düzenli ve düzenli görünmesine yardımcı olur. ●Çamaşır sepeti boyutu : Bej 38 * 38*36 cm; Kahverengi 36*36 * 36 cm. ●Çekici, doğal bir tasarım için el dokuması Taklit Rattan plastikten üretilmiştir. ●Oyuncaklar, kitaplar, CD'ler, kıyafetler, iç çamaşırı depolama için dolap, masa ve ofis gibi çoğu durumda kullanıma uygundur. ●Çamaşır sepetimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Ürün açıklaması Renk : Bej Bu plastik çamaşır sepeti sepetiyle evinizi dağınıklıktan ve çamaşırlarınızı gözden uzak tutun.Depolama için uygun, konut kirli çamaşır, pratik sepet için bol miktarda kullanım kapasitesi.Uygulanabilir uzay takılmaya giysi korur : yüksek kalite plastikten Yapılmış yatak odası, çamaşırhane, mutfak İlgili nesneleri : giysi, oyuncak, Çamaşır Sepeti kadar yığılı nasıl tüm çamaşırlarını olursa olsun tutmak için sağlam bir alt ile tutarlı ve dayanıklı kullanım için tasarlanmıştır şekli Düz örgü tasarruf adı : Çamaşır Sepeti Engel Brüt ağırlık : 1000 g malzeme : plastik PP Stili : basit / modern Kompakt uzay!Çamaşır Sepeti, çamaşır karmaşasını ve diğer önemsiz şeyleri organize etmek için harika bir yöntemdir.

Ürün parametreleri

İlgili ürünler