• Yeni Kız
ıLeadon Büyük Oyun Mouse Pad, Kaymaz Kauçuk Taban Bilgisayar Mouse Pad Premium Dokulu ve Su Geçirmez Mouse Pad için Masa, 35.

ıLeadon Büyük Oyun Mouse Pad, Kaymaz Kauçuk Taban Bilgisayar Mouse Pad Premium Dokulu ve Su Geçirmez Mouse Pad için Masa, 35.

₺ 53.97

Büyük ve Mükemmel Boyut-890x400x2.5mm (35. 1x15. 75x0. 1 inç) boyutu masaüstünüze mükemmel uyum sağlayacak ve mükemmel hareket alanı sağlayacaktır.Her tür klavye ve fare için geçerlidir.Ultra Pürüzsüz Yüzey-Süper ince fiber örgülü malzeme ile tasarlanmış, pürüzsüz yüzey pürüzsüz fare kontrolü ve kesin doğruluk sağlayacaktır.İşiniz veya oyununuz sırasında mükemmel hız ve kontrolü korurken hızlı hareket için optimize edilmiştir.Kaymaz Kauçuk Taban - Yoğun kaymaya dayanıklı gölgeleme, farenin kararlı çalışmasını sağlamak için masaüstünü sıkıca kavrayabilir ve keyboard.It fare ve klavyenin kaymasını ve hareket etmesini etkili bir şekilde önleyebilir.Suya dayanıklı Kaplama-Dökülen sıvıdan veya diğer kazalardan kaynaklanan kazara hasarları etkili bir şekilde önler.Sıvı pedin üzerine sıçradığında, su damlalarına dönüşecek ve aşağı kayacaktır.Temiz tutmak kolaydır ve işinizi veya oyununuzu geciktirmez.Dayanıklı ve Garanti-Bizim mouse pad ince fiber örgülü malzeme ile tasarlanmış ve yüksek elastikiyet doğal kauçuk malzeme, dayanıklı kalite standları kadar yıl use.It ofisinize/odanıza daha fazla güzellik katacak, şirketinizde asla yalnız kalmayacaksınız!.ıLeadon büyük boy mouse pad, size mükemmel bir kullanım deneyimi sunmak için rahat ve dayanıklı, oyun veya ofis işleri için idealdir.Mouse pad'imizin ince dokulu yüzeyi, fare sensörleriniz için benzersiz bir hız ve kontrol kombinasyonu sağlar.Bilgisayar oyunları veya günlük bilgisayar görevleri için idealdir.Mouse pad'in alt kısmı kaymaz kauçuk taban ile birlikte dikilir.Çalışırken veya oyun oynarken mouse pad'in kaymasıyla dikkatiniz dağılmayacaktır.Mouse pad'in yıpranmasını önlemek için dayanıklı dikişli kenarlara sahiptir ve degumming.It ayrıca mouse pad'in estetiğini ve ömrünü uzatır.Güvenliğinizi sağlamak için çevre dostu malzemeden üretilmiştir. health.It toksik değildir ve kullanımı güvenlidir.Boyutlar : 890x400x2.5mm (35. 1x15. 75x0. 1 inç).Paket içeriği : 1 x Genişletilmiş Oyun Mouse Pad.

Ürün parametreleri

İlgili ürünler