• Yeni Kız
Kroki Kurulu Çanta Sanat Portföy Çanta, Sanat Portföy Sırt Çantası Su Geçirmez Daha Sıkıca Çizim Aracı Sanatçı için(Açık Mavi)

Kroki Kurulu Çanta Sanat Portföy Çanta, Sanat Portföy Sırt Çantası Su Geçirmez Daha Sıkıca Çizim Aracı Sanatçı için(Açık Mavi)

₺ 44.97

Düşmeyecek profesyonel toka tasarımı, daha sıkı kullanabilirsiniz.Boyama torbasının her fermuarı demir fermuar çektirmesini benimser, metal fermuar doğru üretimi dayanıklıdır.Çizim çantasının iki omuzunun eklemi, güzel ve cömert olan otomatik bağlama makinesi ile güçlendirilir ve kalite daha garanti edilir.El çektirmesi, sürtünmeyi önleyen ve taşıması kolay oxford kumaştan yapılmıştır.Sağlam ve güçlü oxford kumaştan yapılmış, sıkılığını ve aşınma direncini tamamen hissedebilirsiniz.Özellik : 1. Düşmeyecek profesyonel toka tasarımı, daha sıkı kullanabilirsiniz.2. Boyama torbasının her fermuarı demir fermuar çektirmesini benimser, metal fermuar doğru üretimi dayanıklıdır.3. El çektirmesi, sürtünmeyi önleyen ve taşıması kolay oxford kumaştan yapılmıştır.4. Sağlam ve güçlü oxford kumaştan yapılmış, sıkılığını ve aşınma direncini tamamen hissedebilirsiniz.5. Çizim çantasının iki omuzunun eklemi, güzel ve cömert olan otomatik bağlama makinesi ile güçlendirilir ve kalite daha garanti edilir.6. Kemer büyütülür ve genişletilir ve omuzları serbest bırakmak ve daha rahat hale getirmek için içine darbeye dayanıklı ve dekompresyon süngeri eklenir.Spec : Öğe Türü : Sanat Çizim çantasımalzeme : Oxford kumaşürün Tipi : Su Geçirmez boyama çantasıürün Boyutu : L x W x H : Yaklaşık. 66. 5x50x8 cm / 26.2x19. 7 x 3.1 in(manuel ölçüm, küçük boyutu ile hata) Paket Listesi : 1 x Sanat Çizim Çantası.

Ürün parametreleri

İlgili ürünler