• Yeni Kız
Genel Naylon köpek tasma, Sağlam ve Dayanıklı Eğitim Tasma,Köpek Leadh Küçük Orta Büyük Köpekler için harika.(4ft, Siyah)

Genel Naylon köpek tasma, Sağlam ve Dayanıklı Eğitim Tasma,Köpek Leadh Küçük Orta Büyük Köpekler için harika.(4ft, Siyah)

₺ 26.91

♦ YANSITICI DİKİŞ : Siyah yansıtıcı tasma görünürlüğü artırabilir ve geceleri güvenli yürüyüş sağlayabilir. ✔ EN İYİ BOYUT : 4 feet uzunluğunda ve 1 inç genişliğinde tasmalar, evcil hayvanınıza yürüyüş veya eğitim için harika olan yeterli alan sağlar. USE KULLANIMI KOLAY : Bu köpek tasmasının basit tasarımı, köpeğinizin tüm tasmalarıyla eşleşebilir.Kolay kanca ve unhook. ✔ DÖNEN METAL TOKA : Standart kilit tokası, tasmanın bükülmesini ve karışmasını önler, böylece köpeğinizi daha iyi kontrol edebilirsiniz. LOAD AĞIR YÜK : Halat köpek tasması, ısırmaya karşı dayanıklı ve deforme olması kolay olmayan, sıkıca dikilmiş çift kalınlıkta ağır hizmet tipi naylon dokumadan yapılmıştır.*W*H (üst ile tasarlanmış Ürün Ağırlığı : 0.17 Kilo Ürün Özellikleri : Hızı yansıtıcı köpek tasma L) kaliteli Dayanıklı ama yumuşak ağır naylon, bir daha rahat yürüyüşler için mükemmel, bir o kadar kısa meşgul kaldırımlar, sohbet var, Yukarı evcil hayvanınızın yakın kontrol gerektiren bisiklet yolları ve kalabalık alanlar için idealdir.x 4 ft Ürün Özellikleri 1 : Boyutlar : 7.87” x 5.51” x pano Ürün Açıklaması Renk : Siyah Boyutu : ” Hakimiyeti ve Saldırganlığı kontrol etmek için bir Eğitim yardımı olarak kullanılabilir. ♦ Ek kalınlık ve kırılmaya karşı direnç için Çinko Alaşımlı Metal klipsimizi yükselttik pressure.It dayanıklı, hızlı, kullanışlı ve kullanımı çok kolaydır. ♦ Güçlü, Klasik Tasarım.Tek parça yapı, uzun ömürlü dayanıklılık ve üstün mukavemet sağlar.En iyi sen ve senin köpek için çalışır doğru boyutu seçin.Uzunluk, ilmek sapı ve metal toka dahil olmak üzere uçtan uca ölçülür.Sizin veya sizin için doğru boyutu seçmek için lütfen boyunuzu, köpeğinizin boyutunu ve kullanım alışkanlığını dikkate alın. family.It ayrıca farklı durumlar için birkaç farklı köpek tasması satın almak için iyi bir seçimdir.

Ürün parametreleri

İlgili ürünler