• Yeni Kız
Bluetooth Gözlük Akıllı Ses Güneş Gözlüğü, Açık Kulak Kablosuz Güneş Gözlüğü Polarize UV400 Koruma Güvenlik Lensler, Spor Kulaklık,

Bluetooth Gözlük Akıllı Ses Güneş Gözlüğü, Açık Kulak Kablosuz Güneş Gözlüğü Polarize UV400 Koruma Güvenlik Lensler, Spor Kulaklık,

₺ 284.70

Yüksek kaliteli hoparlör yarı açık ses boşluğu : teknolojik yenilik, hassas görünüm tasarımı, tapınaklarda birçok işlev içerir.Müzik kulaklarınıza ulaştığında, daha açık bir alanda çalınıyor gibi görünüyor.Ses şeffaf, sesli ve güçlüdür.Stereo ses kulaklarınızda, We Chat sesini dinleyin, kitapları dinleyin ve sessizce öğrenin.Teknoloji ve moda, giyme deneyiminizi göze ve kulağa hoş geliyor.hassas işçilik ile su geçirmezlik performansı, canlı su ve ter sıçramasını ve kısa süreli ıslanmayı etkili bir şekilde önleyebilen ıp67 seviyesine ulaşır.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz en kısa sürede sizin için çözecektir!.SİYAH markanın kuruluşundan bu yana, "bütünlük yönetimi, işbirliği ve kazan-kazan" kavramına bağlı kalarak, yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel müşteri service Product açıklama ile müşterilerine sunmayı taahhüt ediyoruz : Bluetooth gözlük etrafınızda aynı zamanda dünya müzik dinlemek ve etkileşim sağlar.Yenilikçi bir tasarım büyük ölçüde size ötesinde ses yayılmasını azaltır tapınaklarda gizli, özel, incecik bir akustik paket gerçeğe yakın ses üretir.Bluetooth Glasses Temple malzeme : PCFrame malzeme özellikler : Ürün Adı : fiber sheet Lens malzeme Asetat : nylon Product kilo : 52 g Product fonksiyon : Bluetooth ses/sesli arama/UVAB/UV 400 Applicable durumlar : //driving Applicable insanlar sürme, sürüş : unisex Packing Listesi : 1*Bluetooth glasses Note : monitör kalibrasyon, tutarsız ve fotoğrafta gösterilen maddenin rengi gerçek nesneden biraz farklı olabilir.Bizimle alışveriş yaptığınız için teşekkürler.Dürüst ürünler satarım.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında benimle iletişime geçin.Biz 24 saat içinde sizin için çözecektir.Ürünümü beğendiyseniz, lütfen iyi bir inceleme yapın.

Ürün parametreleri

Product Name:
Bluetooth Glasses
Temple material:
PC
Frame material:
Acetate fiber sheet
Lens material:
nylon
Product weight:
43.5g
Product function:
Bluetooth audio/voice call/UVAB/UV 400
Applicable occasions:
driving/riding/driving
Applicable people:
unisex
Packing list:
1*Bluetooth glasses
Note:
The monitor calibration is inconsistent, and the color of the item shown in the photo may be slightly different from the actual object.
Thanks for shop with us. I sell honest products. If you have any questions, please contact me in time. We will solve it for you within 24 hours. If you like my product, please give a good review :

İlgili ürünler