• Yeni Kız
Araba Çalıştırma Halkası Araba Motoru Çalıştırma Düğmesi Koruma Kapağı 3D ABS GM Kontak Anahtarı Dekoratif Kapak (Siyah)

Araba Çalıştırma Halkası Araba Motoru Çalıştırma Düğmesi Koruma Kapağı 3D ABS GM Kontak Anahtarı Dekoratif Kapak (Siyah)

₺ 20.97

【Birçok model için uygun】 : Yüksek kaliteli start stop motor basma düğmesi kapağı, araçların yaklaşık %98'i için uygundur.Motor çalıştırma düğmesi kapağı sıradan iç dekorasyonu değiştirir ve serin ve farklı daha şık öğeler ekler.Aracınız için mükemmel olan 150 derece döndürün. 【Etkili önleme】 : start ve stop düğmesinin çizilmesini veya çizilmesini önleyin, aracın iç korteksini koruyun ve çocuğunuzun yanlışlıkla start ve stop motor düğmesine dokunmasını önleyin. 【Hareket görünümü】 : Orijinal araca motor çalıştırma düğmesi kapağı eklendi.Arabaya lüks katın.Arabanızın daha şık olmasına izin verin. 【Yüksek kaliteli püskürtme işlemi】 : Yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış, yüksek parlaklıkta yüzey işleme, yüksek kaliteli doku. 【Kolay kurulum】 herhangi bir değişikliğe gerek yok, herhangi bir sondaja gerek yok, sadece soyulması ve yapıştırılması gerekiyor, kurulum hasar görmüyor.Lütfen kurulumdan önce düğmeyi temizleyin ve daha iyi yapıştırma için bandı ısıtın.

Ürün parametreleri

İlgili ürünler